Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Demirkaya Kabin'deki mevcut kariyer fırsatlarını detaylı olarak inceleyebilir ve başvurularda bulunabilirsiniz.Başarımız, çalışanlarımızın enerjisine ve motivasyonuna bağlıdır. Bu yüzden, onların kapasitelerini arttırarak yaptıkları işte maksimum verim alabilmeleri
için onlara yardımcı olmaktayız.

İnsan Kaynakları Politikası`nın amacı, Demirkaya Kabin vizyon,misyon ve kültürüne uygun insan kaynağı stratejilerini belirleyerek Demirkaya Kabin ve çalışanlarına değer katmaktır.

Çalışan memnuniyetinin yaratılması, çalışanların gelişimlerine katkı sağlanması ve şirket vizyon, misyon ve kültürüne uygun yeni yeteneklerin Demirkaya Kabin bünyesine kazandırılması İnsan Kaynakları Politikası`nın temel stratejilerini oluşturmaktadır.

Demirkaya Kabin bir işveren olmanın yanı sıra, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir işveren olmanın da önemini bilmektedir. Sektöre özgü farklı insan kaynağı gereksinimlerine yanıt verilmekte, farklılıklara saygı gösterilmekte ve aynı zamanda geçerli olan belirli insan kaynakları ilkeleri ve kurumsal değerler ile insan kaynağı çalışmaları yürütülmektedir.
Ayrıca ik@demirkayakabin.com.tr e-posta adresinden de İnsan Kaynakları bölümümüze genel başvuru yapabilirsiniz.