DEMİRKAYAHAKKIMIZDA

Operatör emniyet kabinleri alanında büyük yatırımlar yapıyor, ilkleri her zaman gerçekleştiriyoruz.

Demirkaya Kabin Şirketinin temelleri 1994 yılında Mesut Demirkaya tarafından Eskişehir Demirciler Sanayisinde 60m2`lik atölyede atılmıştır. 1998 yılında Limited Şirketi olan Demirkaya Kabin tarım ve iş makinaları sektöründe faaliyet göstermekte olup traktör emniyet kabinleri ve iş makinaları emniyet kabinleri üretmektedir.

Kuruluşundan bu güne tecrübeli kadrosu ile üretim yelpazesini oldukça genişletmiş, iş makinesi ve tarım makineleri kabinleri yanı sıra kule ve portal vinç kabinleri üretiminde yurt içi ve yurt dışı pazarda tercih edilen yaygın bir marka olmuştur.

2013 yılında yatırımını tamamladığı Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki 1.000m2 kapalı alanı bulunan fabrikasına taşınmıştır. Sürekli gelişim anlayışı ile 2022 yılında 8.500 m2 açık 3.000 m2 kapalı alanı bulunan yeni üretim tesisine taşınmış ve kapasitesini her geçen gün arttırarak üretimine devam etmektedir.

Kuruluşuyla birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiş ve bunun için ürünlerini sadece satışta değil satış sonrası destek ve yedek parça hizmeti ile müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği sağlamaktadır.

Tüketicilerin gelişen ve değişen gereksinimlerine göre ürün gamını uyarlayabilmekte ve firmalara özel çözümler sunabilmek için bütün teknik alt yapıya sahiptir.

Üretilen kabinlerin kalitesi çalışanlarının kalitesiyle başlar. Kalite anlayışı gereği en iyi personeli ve yetişkin insan gücünün yaratıcılığını son teknoloji üretim ekipmanlarıyla birleştirerek iş verimliliğini arttırmaktadır.

Müşterinin tüm beklentilerine cevap verecek kaliteli üretim ve mükemmele ulaşmak için sürekli değişim DEMİRKAYA KABİN çalışanlarının ortak hedefidir.

3000

m2
KAPALI

8500

m2
AÇIK

1500

ADET
KABİN ÜRETİMİ/YIL